PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Maspex inwestuje w vending

Autor: www.dlahandlu.pl 8 lipca 2016 16:50

Maspex, jeden z największych producentów żywności w Europie Środkowo-Wschodniej, wspólnie z ogólnopolską siecią Autoryzowanych Operatorów Maspex (AOV) wprowadza specjalistyczne obudowy do automatów Outdoor Vending System, które umożliwiają sprzedaż na zewnątrz, w przestrzeni publicznej. Rozwiązanie jest elastyczne i mobilne, dzięki czemu może być dostosowane do potrzeb każdej lokalizacji.

Grupa Maspex jest jedną z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. W swoim portfolio ma takie marki jak: Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz.

Dzięki partnerskiej współpracy z Jacobs Douwe Egberts produkty obydwu firm znajdują nabywców w oznakowanych markami handlowymi automatach, które zarządzane są przez ogólnopolską sieć Autoryzowanych Operatorów Maspex Wadowice (AOV). 

Nasycenie rynku oraz rosnące oczekiwana konsumentów powodują, że firmy poszukują nowych obszarów, w których można prowadzić sprzedaż z automatów vendingowych. Właśnie dlatego Maspex wspólnie z AOV wprowadza specjalistyczne obudowy do automatów Outdoor Vending System, które umożliwiają prowadzenie sprzedaży na zewnątrz, w szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. Tego typu rozwiązania są już spotykane na naszym rynku, jednak to przedsięwzięcie jest szczególne ze względu na swoją skalę i funkcjonalność. Projekt Grupy Maspex pozwala na dużą elastyczność w zakresie oferowanego asortymentu produktów.

Według Wojciecha Cielniaszka, dyrektora działu kanałów alternatywnych w Grupie Maspex Wadowice rozwiązanie oferowane przez firmę pozwala na bezpieczne prowadzenie sprzedaży w formule 24 godziny i 7 dni w tygodniu – niezależnie od pory roku i panujących warunków atmosferycznych. – Nasz system zapewnia dostęp do kawy, napojów gorących i chłodzących oraz przekąsek w wygodny i bezpieczny sposób, niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Rozwiązanie jest elastyczne i mobilne, dzięki czemu niewielkim nakładem sił możemy je dostosować do potrzeb każdej lokalizacji outdoorowej. Bogaty i ciągle rozwijany zestaw wyposażenia umożliwia dopasowanie systemu OVS nie tylko do specyfiki miejsca, ale również np. do jego sezonowości. System OVS zapewnia wysoki poziom estetyki ekspozycji, bezpieczeństwo nie tylko urządzeń, ale również (np. dzięki klimatyzacji) sprzedawanych produktów - dodaje dyrektor działu kanałów alternatywnych.

- Zabudowy Grupy Maspex wprowadzane w ramach Outdoor Vending System są nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale także mają solidną, stalową i izolowaną konstrukcję, która zapewnia dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Jednocześnie outdoroowe automaty vendingowe zapewniają użytkownikom łatwość w obsłudze oraz pozwalają na doskonałą ekspozycję i wygodny wybór produktów. Profesjonalne stanowisko automatycznej sprzedaży zewnętrznej to także nowoczesny wizerunek. Ze względu na możliwość doboru indywidualnej dekoracji oraz powłokę „antygraffiti”, zabudowy są oryginalne, a w dodatku zawsze atrakcyjne wizualnie - opisuje firma.


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane