PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa MPT rozpoczyna współpracę z hurtownią z Torunia

Autor: dlahandlu.pl 27 kwietnia 2011 09:48

1 maja 2011 Grupa MPT Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z firmą Nadwiślanka S.A., która na terenie Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego operuje poprzez Hurtownię MEGA.

Zgodnie z przyjętą strategią, zakładającą m.in. rozwój terytorialny Grupy MPT, przyłączenie Nadwiślanki S.A. jest kolejnym krokiem w kierunku jej realizacji. Budowa zorganizowanej i wystandaryzowanej dystrybucji na terenie całej Polski przez Grupę MPT to odpowiedź na oczekiwania ze strony producentów, którzy poszukują silnego, stabilnego i perspektywicznego partnera w biznesie.

 

Obecnie w skład Grupy MPT wchodzą: Aber - Olsztyn, Famix - Rzeszów, Łakoć - Skoczów, Matthias - Gdańsk, Oaza - Zielona Góra (Gorzów i Jelenia Góra), Pik - Września, Polmars - Warszawa, Stanro- Goleniów oraz Tabo - Poznań.

 

Łączne obroty hurtowni Grupy MPT wzrosły i za 2010 r przekroczyły poziom 1 040 mln zł.

Grupa MPT Sp. z o.o. powstała w 1997 roku poprzez połączenie współpracujących ze sobą hurtowni spożywczych z terenu zachodniej Polski. dzięki Dziś swoim zasięgiem obejmuje około 40 proc. powierzchni Polski i jest jednym z największych dystrybutorów cenionych polskich i zagranicznych marek spożywczych.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane