PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Muszkieterów chce rozwijać się na Warmii i Mazurach

Autor: www.dlahandlu.pl 12 kwietnia 2012 14:18

Grupa Muszkieterów chce rozwijać się na Warmii i Mazurach

Sieć supermarketów Intermarché i Bricomarché poszukuje franczyzobiorców w woj. warmińsko-mazurskim. Aktualnie w regionie Warmii i Mazur pod dwiema markami działa 12 placówek, podczas gdy w całej Polsce jest ich 250. Dotychczas pochodzące z Francji marki supermarketów rozwijane były głównie na zachodzie i południu Polski. Teraz Muszkieterowie chcą aktywnie działać na wschodzie kraju. Rozwój sklepów w województwie warmińsko-mazurskim jest elementem tej strategii.

- Interesują nas miasta powyżej sześciu tysięcy mieszkańców, gdzie przeważają niezrzeszone małe sklepy. Supermarketów, które oferują szerszy asortyment jest tam niewiele. Chcemy wypełnić niszę. Produkty oferowane przez sklepy Intermarché i Bricomarché pochodzą bezpośrednio od producentów, co korzystnie wpływa na ich cenę. Liczymy, że dzięki temu sprostają oczekiwaniom rynku - mówi Marek Feruga, prezes Grupy Muszkieterów.

Przedsiębiorcy, którzy zainwestują w koncept biznesowy Muszkieterów, zostaną właścicielami sklepów, a także będą mogli współdecydować o rozwoju firmy w Polsce. Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem niezależnych właścicieli supermarketów. Każdy franczyzobiorca wypełnia podwójną funkcję kierowniczą: z jednaj strony jest szefem przedsiębiorstwa, które stworzył, z drugiej - pełni funkcję zarządczą w ramach Grupy Muszkieterów.
Po dwóch latach działalności franczyzobiorca może stać się udziałowcem spółki cywilnej Muszkieterów i otrzymuje prawo do otwarcia kolejnego sklepu.
Koszt inwestycji w supermarket Intermarché i Bricomarché wynosi 500 tys. zł. Kwota ta nie jest opłatą licencyjną, tylko stanowi kapitał zasilający spółkę inwestora. 18 kwietnia w Olsztynie odbędzie się spotkanie z Grupą Muszkieterów dla osób zainteresowanych konceptem franczyzowym Intermarché i Bricomarché.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,24

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7436

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane