PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Muszkieterów inwestuje w e-platformę dla sieci Intermarche i Bricomarche

www.portalspozywczy.pl 3 czerwca 2015 21:47

Grupa Muszkieterów inwestuje w e-platformę dla sieci Intermarche i Bricomarche Fot. Grupa Muszkieterów

Grupa Muszkieterów coraz mocniej wchodzi w biznes e-commerce. Od kilku miesięcy trwają testy sklepu internetowego sieci spożywczej Intermarche.

Firma pracuje także nad rozwiązaniami e-commerce dla sieci „dom i ogród” pod szyldem Bricomarche. W przyszłości oba e-sklepy mają działać na jednej platformie sprzedażowej.

- Obecnie pracujemy nad sklepem internetowym dedykowanym sieci Bricomarche. Nie komunikujemy jednak tego, ponieważ nie jest to bliska perspektywa. Więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć w październiku br. - mówi Marian Słomiak, szef sieci Bricomarché.

I dodaje: - Obecnie bardzo mocno rozwijamy naszą komunikację w internecie, ale to jeszcze nie jest nasz sklep internetowy.

- Na naszej stronie informujemy już o ok. 1000 produktów, ale nie jest to jeszcze sprzedaż – podkreśla Słomiak.

Grupa Muszkieterów planuje uruchomienie wspólnej e-platformy sprzedażowej dla sieci Intermarche i Bricomarche. - Pracujemy na tej samej platformie dla Intermarche i Bricomarche. Kilent będzie mógł zrobić zakupy w sklepie Bricomarche na podobnej platformie na jakiej zrobi zakupy w przypadku e-sklepu Intermarche – mówi Patrick Renault, prezes Grupy Muszkieterów.

- Docelowo chcemy stworzyć tzw. marketplace dla wszystkich naszych sieci, czyli będzie tylko jedna platforma informatyczna. Chcemy, aby klient łatwo się orientował i nie musiał przechodzić z jednej platformy na drugą tylko dlatego, że zmienia w "internecie" szyld sieci z Bricomarche na Intermarche, czy z Intermarche na Bricomarche – wyjaśnia Patrick Renault.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 220 punktów sprzedaży Intermarché i 113 Bricomarché. W Centrali Grupy w Poznaniu, w trzech magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie prawie 14 tys. osób, w tym blisko 11 tys. w ramach sieci Intermarché. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci na terenie naszego kraju zajmuje się spółka ITM Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • rafal liebrecht 2015-09-03 10:03:26

  OSTRZEŻENIE, JAK GRUPA MUSZKIETERÓW TRAKTUJE SWOICH FRANCZYZOBIORCÓW.  CAŁĄ HISTORIĘ MOGĄ OPOWIEDZIEĆ PAŃSTWO RÓŻAŃSCY, PROSZĘ DO NICH PISAĆ NA beatarozanska41@wp.pl  STRACILI WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!

  ----- Oryginalna wiadomość -----  Od: Beata Różańska

  Do: rafal@korporacjabudowlana.pl

  Data: 2015-09-01 23:33

  Temat: Opis  Do tej pory nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi na naszego e-maila wysłanego do członków Zarządu,żadnej informacji tylko jak zwykle w stylu Grupy nieodbieranie telefonów lub odsyłanie do innych kolegów. Myślimy,że wystarczająco czekaliśmy wykazując się dobrą wolą aby wogóle chcieć rozmawiać po tym jak zostaliśmy potraktowani.

  Wywalili nas z Grupy,za co?-NIE WIEMY! Nie przedstawiono nam żadnych zarzutów. CISZA!

  Wywalili nas dosłownie- powitali z ochroną i odstawili do wyjścia z ochroną i na to wszystko patrzyły NASZE DZIECI! Potraktowali nas jak śmieci,wyrzucili na bruk bez pieniędzy,bez pracy i bez jakiejkolwiek rozmowy.

  PRZEJĘLI WSZYSTKIE NASZE UDZIAŁY! To,że wierzyliśmy tak ślepo Grupie- zgubiło nas. Koledzy Aderoni nie PODPISUJCIE PROTOKOŁU to wszystko KŁAMSTWO! My już straciliśmy WSZYSTKO,jesteśmy tego żywym przykładem.

  Byliśmy w Poznaniu podpisać sprawozdanie i równo o12:00 weszła ekipa na sklep a do nas nikt nie przyszedł ani z Dyrekcji ani z Zarządu, tylko Pani z działu prawnego odczytała nam przygotowane już pismo w asyście 2 wielkich ochroniarzy, obcy-nie z Grupy poczuliśmy się jak jacyś kryminaliści. Z drugiej strony wszyscy będą wiedzieli jak się postępuje w Grupie Muszkieterów z ludźmi,którzy im uwierzyli i zaślepieni zaufali poświęcając SWÓJ CAŁY ŻYCIOWY

  DOROBEK,SWOJĄ RODZINĘ. Nie mamy do czego WRACAĆ, nie mamy DOMU,nie mamy z czego ŻYĆ! Ale kogo to OBCHODZI!? Przecież ta ZNANA,ŚWIATOWA FIRMA jest OK?!

  NIE pisaliśmy się na takie traktowanie,NIE CHCIELIŚMY takiego życia, ani dla siebie a tym bardziej dla NASZYCH DZIECI!

  CZUJEMY SIĘ OSZUKANI i nie tylko my, z tego co wiemy to jest NAS WIĘCEJ i coś trzeba z tym ZROBIĆ!

  "NASI" nie chcą z nami rozmawiać,znajdzie się KTOŚ kto ZECHCE!  Co raz więcej ukazuje się artykułów na temat Grupy-Sieci, co raz więcej Aderonów już się zaczyna odzywać. My już tak na prawdę nie mamy się czego bać,nie mamy już nic do stracenia,ale myślimy że Grupa ma bardzo wiele. MY i tak już poświęciliśmy wiele,właściwie WSZYSTKO - NASZĄ RODZINĘ,DZIECI,MAJĄTEK,REPUTACJĘ i NASZA PRZYSZŁOŚĆ. TAK PO PROSTU NIE WYWALA się LUDZI na ULICĘ z DZIEĆMI-takie postępowanie będzie miało wpływ na WIZERUNEK CAŁEJ SIECI!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,70

 • Śr

  5,21

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane