Grupa Muszkieterów ma już 265 supermarketów w Polsce

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 11 grudnia 2012 14:19

Pod koniec listopada i na początku grudnia Grupa Muszkieterów otworzyła kolejne sklepy Intermarché i Bricomarché. Nowe supermarkety powstały w Ciechanowie, Nisku i Tomaszowie Lubelskim. Obecnie w całej Polsce pod szyldami obu sieci działa 265 placówek.

30 listopada otwarte zostały supermarkety Intermarché i Bricomarché w Galerii Handlowej Marcredo Center w Opinogórze Górnej k. Ciechanowa. Natomiast 6 grudnia miało miejsce uroczyste otwarcie sklepu Intermarché w Nisku i Tomaszowie Lubelskim. Powierzchnia handlowa powstałych supermarketów wynosi odpowiednio: Intermarché w Ciechanowie - 1669m2, w Nisku - 1214 m2 i 1203 m2 w Tomaszowie Lubelskim.

-Bardzo cieszymy się z otwarcia pierwszego, bardzo nowoczesnego supermarketu Intermarché w Ciechanowie. Prowadzimy już sklepy w Mławie i Pułtusku, dzięki czemu posiadamy doświadczenie w prowadzeniu działalności w ramach Grupy Muszkieterów i co pozwoliło nam także na lepsze poznanie potrzeb klientów. Aby supermarket w Ciechanowie był jeszcze bardziej przyjazny klientom zrealizowaliśmy innowacyjny projekt - na jego terenie działa pierwsza w polskim Intermarché kawiarnia, w której klienci przed lub po zakupach mogą odpocząć i napić się dobrej kawy - podkreśla Marta Gruca, właścicielka Intermarché w Ciechanowie. Sklep oferuje ponadto klientom świeże wyroby własne produkowane w znajdującej się na terenie supermarketu wędzarni, garmażerii i piekarni. Pracę znalazło w nim ponad 60 osób.

Przeczytaj także:

Powstały w Nisku Intermarché zlokalizowany jest w centrum miasta. W supermarkecie zatrudnionych zostało ponad 50 osób. -Odpowiadając na lokalne potrzeby oraz zgodnie ze strategią ekspansji Grupy Muszkieterów w Polsce Wschodniej zdecydowaliśmy się na otwarcie pierwszego Intermarché w Nisku. Sklep zaopatrzony jest w piekarnię i wędzarnię, dzięki czemu klienci mogą kupić świeże i smaczne produkty marki własnej - zaznacza Arkadiusz Kot, właściciel supermarketu w Nisku.

Na klientów supermarketu w Tomaszowie Lubelskim czekają również liczne ułatwienia oraz szeroka gama wyrobów własnych. -Wprowadziliśmy już wiele udogodnień dla naszych klientów: akceptujemy płatności kartami płatniczymi, zbliżeniowymi oraz bonami Sodexo. Niebawem w sklepie będzie możliwość opłacania rachunków oraz doładowania kart telefonicznych. Wszystko po to, aby zakupy w naszym sklepie były jeszcze bardziej przyjemne i wygodne - podkreśla Marcin Ambroziak, właściciel sklepu Intermarché w Tomaszowie Lubelskim. W sklepie zatrudnienie znalazło 56 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,87

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane