PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Muszkieterów nowym członkiem PKPP Lewiatan

Autor: www.dlahandlu.pl 9 marca 2012 11:01

Grupa Muszkieterów została bezpośrednim członkiem PKPP Lewiatan. Sieć jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w kategorii supermarkety w Polsce. W 2011 r. jej obroty przekroczyły 4,2 mld zł. Rozwojem obu sieci zarządza spółka ITM Polska. Obecnie dla Grupy pracuje ponad 10.000 pracowników.

Grupa Muszkieterów działa obecnie w obrębie 14 województw. Najwięcej supermarketów jest zlokalizowanych w zachodniej i centralnej części Polski. Strategia Grupy zakłada ekspansję sieci głównie w małych i średnich miejscowościach liczących od 6 tys. mieszkańców. Od 2010 roku w związku z modyfikacją strategii rozwoju Grupa Muszkieterów wchodzi do miejscowości powyżej 100 tysięcy mieszkańców otwierając supermarkety w największych galeriach handlowych. Supermarkety Intermarché i Bricomarché są często lokalizowane obok siebie, tworząc tzw. Rynki Muszkieterów, przy których działają również stacje paliw i myjnie samochodowe.

PKPP Lewiatan skupia w związkach regionalnych i branżowych ponad 3500 firm zatrudniających w sumie ponad 600 tys. osób. Jest członkiem Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    5,96

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane