PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Napollo i Real2B członkami PRCH

Autor: dlahandlu.pl 11 lutego 2016 10:02

Do grona firm członkowskich Polskiej Rady Centrów Handlowych dołączyły AdPrime, DFF Domińczak i Partnerzy Radcowie Prawni S.P., Linteri, Napollo, Terian Network i Termocent.

AdPrime to lider w dostarczaniu usług z zakresu nowoczesnego marketingu. Firma specjalizuje się głównie w komunikacji mobile wykorzystując do tego najnowsze narzędzia i technologie. 

Kancelaria DFF Domińczak i Partnerzy Radcowie Prawni S.P. działa na rynku od 1999 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa handlowego, prawa cywilnego, sporządzania i negocjowania umów handlowych (w tym umów najmu lub dzierżawy). 

Linteri to innowacyjny polski startup dostarczający rozwiązania mobilne w obszarze Internetu rzeczy (Internet of Things) oraz technologii zbliżeniowych. 

Grupa Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości obiektów handlowych typu convenience w miastach satelickich wielkich metropolii, centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz centrach wielkich osiedli mieszkaniowych. Grupa ma w swoim portfelu również centra handlowe. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, której otwarcie nastąpi pod koniec 2016 r.

Real2B Sp z o.o. to firma dewelopersko-inwestycyjna, która realizuje sieć kilkudziesięciu retail parków pod nazwą „Quick Park” na terenie całego kraju. Obiekty te powstają głównie w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców. Obecnie w przygotowaniach lub w budowie jest blisko 10 obiektów, m.in.: w Mysłowicach, Sulechowie czy Konstancinie.

Firma Terian Network jest dostawcą systemów Facili Time oraz Contractor. Facili Time – jest to innowacyjny system do koordynacji i raportowania pracy merchandaiserów m.in. w sieciach handlowych FMCG, hurtowniach farmaceutycznych, punktach gastronomicznych czy też sektorze sieci porządkowo – czyszczących etc.  System Contractor – jest to platforma ułatwiająca zarządcom komercyjnych nieruchomości, komunikację z usługodawcami, współpracę oraz kontrolę kosztów online. 

Działalność firmy Termocent to pomiary i analizy związane z oceną obiektów w zakresie fizyki budowli. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane