PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Nokaut chce zarabiać na skłonności Polaków do oszczędzania

Autor: dlahandlu.pl 28 lutego 2012 16:38

Grupa Nokaut chce zarabiać na skłonności Polaków do oszczędzania

Grupa Nokaut SA, właściciel internetowych porównywarek cen, przydzielił akcje w ofercie publicznej. Wartość oferty wyniosła ponad 31 mln zł, w tym wartość akcji nowej emisji ponad 20 mln zł. Spółka zamierza przeznaczyć środki z emisji m.in. na akwizycje. Docelowo, chce przekształcić się w platformę handlową, umożliwiającą klientom tanie, wygodne i łatwe dokonywanie zakupów w internecie.


Spółka planuje rozpoczęcie notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w marcu 2012 roku. 

Strategia Grupy Nokaut zakłada budowę silnej marki, konsolidację rynku oraz umocnienie pozycji na rynku krajowym - w tym akwizycje, rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne, rozwój oferty o nowe innowacyjne i komplementarne serwisy e-commerce oraz rozszerzenie działalności o mobilny kanał dystrybucji.

- Planujemy mocno zawalczyć o polski rynek, docelowo przekształcając się w platformę handlową, umożliwiającą klientom wygodne i łatwe dokonywanie zakupów w internecie. Paradoksalnie - ale z korzyścią dla Grupy Nokaut - jesteśmy w stanie rosnąć niezależnie od koniunktury rynkowej. Z prostej przyczyny - to właśnie internet jest miejscem, do którego udają się klienci szukający oszczędności. My jesteśmy w stanie przedstawić im najlepszą i najtańszą ofertę - mówi Wojciech Czernecki, prezes Grupy Nokaut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,85

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane