Grupa OLX dołączyła do firm zrzeszonych w Izbie Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2017 09:22

Grupa OLX specjalizuje się w internetowych serwisach ogłoszeniowych i działa globalnie w ponad 40 krajach.

- Dołączenie Grupy OLX do Izby Gospodarki Elektronicznej to kolejny i konsekwentny krok na drodze naszego nieustannego rozwoju. Każdego dnia aktywnie wpływamy na życie milionów Polaków świadcząc im usługi najwyżej jakości. Jesteśmy przekonani, że udział w pracach Izby Gospodarki Elektronicznej pozwoli nam jeszcze lepiej promować możliwości, jakie związane są z usługami cyfrowymi, ale również stanowić będzie istotny element dialogu pomiędzy wiodącymi uczestnikami rynku cyfrowego w Polsce - podkreśla Marcin Urbańczyk General Manager, OLX Group Polska.

W Polsce do Grupy OLX należą najpopularniejsze serwisy ogłoszeniowe: OLX, OTOMOTO i OTODOM, a od niedawna również FIXLY. W kraju zatrudniamy ponad 300 osób w biurach w Poznaniu i w Warszawie, a z ww. serwisów każdego miesiąca korzysta średnio ponad 16 milionów Polaków, którzy w tym czasie zamieszczają kilkanaście milionów ogłoszeń.

Grupa OLX to część globalnego koncernu NASPERS, działającego w ponad 130 krajach na całym świecie, obecnego w obszarze usług z sektora e-commerce, płatnej telewizji oraz prasy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane