PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grycan i Brandbank, czyli jak dbać o wizerunek marki w sieci

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Brandbank 21 marca 2013 10:19

Grycan to najlepiej znana polska marka lodów, która swoim klientom oferuje produkty najwyższej jakości, stworzone na podstawie tradycyjnych receptur. Ich producent, firma Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K.A., nawiązała współpracę z firmą Brandbank, europejskim liderem w tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych. W ramach współpracy Brandbank dostarczy rozwiązania, które umożliwią firmie sprawne gromadzenie informacji o produktach oraz ich zdjęć, a także pomogą zoptymalizować proces ich aktualizacji.

W chwili obecnej sektor eCommerce jest najszybciej rozwijającym się kanałem sprzedaży produktów z branży FMCG. Z roku na rok obserwujemy coraz większą popularność zakupów spożywczych przez internet, a firmy notują wzrosty przychodów ze sprzedaży w sieci wynoszące nawet kilkadziesiąt procent. Właściciel marki Grycan dostrzegł ogromny potencjał sektora e-handlu. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Brandbank, konsumenci mają znacznie szerszy dostęp do informacji o produktach Grycan. W ten sposób firma znana z doskonałej jakości produktów oferowanych w tradycyjnych sklepach, przeniesie ją również do Internetu, ułatwiając konsumentom podjęcie decyzji o zakupie.

„Kupujący w Internecie oczekują wyczerpujących i aktualnych informacji na temat naszych produktów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta w sieci była spójna. Dzięki usługom dostarczanym przez Brandbank, współpracujące z nami sklepy internetowe otrzymują pełne dane produktowe oraz najwyższej jakości zdjęcia" - komentuje Pan Wojciech Kwestorowski, Dyrektor Handlowy ds. rozwoju rynku.

Spółka Grycan potrzebowała kompleksowego rozwiązania, które zagwarantowałoby wysoki standard danych produktowych wykorzystywanych przez sklepy internetowe. Kluczowe było również rozwiązanie kwestii aktualizacji. Dzięki usługom świadczonym przez Brandbank, dostawca jest w stanie znacznie usprawnić zarządzanie swoimi danymi produktowymi. Rozwiązania oferowane przez firmę Brandbank to szeroki zasób korzyści dla producenta: pozwalają one wyeliminować niedokładne lub niekompletne informacje o produktach, a także opóźnienia w aktualizacji i dystrybucji danych do sieci handlowych. Zanim produkt pojawi się w e-sklepie, przechodzi proces dwustopniowej kontroli jakości w Brandbank. Następnie dane o produkcie są zatwierdzane bezpośrednio przez producenta. W przypadku pojawienia się nowej pozycji w ofercie, producent przesyła próbkę artykułu do studia fotograficznego, w którym zespół specjalistów szybko i sprawnie tworzy komplet zdjęć i informacji o produkcie.

„Dogodny dostęp do informacji przygotowanych przez Brandbank pozwala nam bardziej racjonalnie zarządzać zasobami, którymi dysponujemy. Cały proces zlecany jest profesjonalnej firmie zewnętrznej, dzięki czemu możemy odnotować spore oszczędności. Brandbank zajmuje się za nas dostarczaniem informacji do dużych sieci handlowych oraz sklepów internetowych, i na bieżąco aktualizuje dane o produktach." - powiedział Pan Wojciech.

  • SMIECHUwarte 2016-01-24 01:47:25

    Porozmawiajmy o Jadwidze i jej sposobie kierowania..

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane