Grycan i Lidl podpisały ugodę w sprawie opakowań lodów Ballino

Autor: dlahandlu.pl 4 maja 2017 10:12

Grycan i Lidl podpisały ugodę w sprawie opakowań lodów Ballino fot. opakownaia lodów Ballino i lodów Grycan

Spółka Lodziarnie Firmowe, do której należy marka lodów Grycan oraz sieć Lidl 26 kwietnia podpisały ugodę kończącą spór sądowy w sprawie opakowań lodów Ballino dostępnych w sklepach Lidl.

Na mocy zawartego porozumienia, od 22 maja do 31 sierpnia b.r. sieć Lidl będzie mogła sprzedawać lody marki własnej Ballino w dotychczasowych opakowaniach, jednak pod warunkiem, że będą one dodatkowo trwale i wyraźnie oznaczone naklejkami z nazwą marki i jej producenta, tj. firmy Kilargo z siedzibą w Dobroniu, oraz zostaną dodatkowo zapakowane w zaklejony kartonik z nową grafiką. Informacja o producencie lodów Ballino znajdzie się również na etykietkach cenowych we wszystkich sklepach sieci. Kolejne partie lodów Ballino będą już sprzedawane w opakowaniach o nowym wzorze graficznym, do którego spółka Lodziarnie Firmowe nie zgłosiła zastrzeżeń. W związku z podpisaniem ugody, pozew sądowy przeciwko sieci Lidl został wycofany.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • herbatnik 2017-05-04 14:20:48

  To było jedyna ładne opakowanie w LIDLU. Teraz wiadomo dlaczego... plagiat. Ich graficy muszą mieć wielkie "plecy" bo robią takie paskudne opakowania i dalej "tworzą"...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,36

 • Min

  6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane