Grzegorz Czapski dołączył do zespołu Allegro jako dyrektor ds. rozwoju

Autor: dlahandlu.pl 9 sierpnia 2017 17:10

W sierpniu do zespołu zarządzającego Allegro dołączył Grzegorz Czapski, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju. Odpowiadać będzie za akwizycje, partnerstwa biznesowe, rozwój projektów strategicznych i nadzór właścicielski.

 - Planujemy aktywniej niż w ostatnim czasie poszukiwać partnerstw strategicznych oraz rozwijać się poprzez akwizycje, a Grzegorz jest doświadczonym menedżerem zarówno w obszarze akwizycji i restrukturyzacji oraz zarządzania spółkami e-commerce - mówi Przemysław Budkowski, prezes Allegro.

Grzegorz Czapski przechodzi z Wirtualna Polska Holding, gdzie od 2014 r. pełnił funkcję wiceprezesa. Odpowiadał za zbudowanie od podstaw obszaru e-commerce i nadzór biznesowy nad segmentami mody i urody, domu i wnętrza, turystyki i finansów osobistych. Grzegorz przeprowadził akwizycje kilkunastu spółek online, zarówno e-commerce jak i mediowych. Odpowiadał za integrację i restrukturyzacje nabywanych podmiotów, za opracowanie ich strategii rozwoju, obsadę kierowniczą i wyniki operacyjne. Piastował funkcje w zarządzie i radach nadzorczych. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora ds. M&A i rozwoju na Region CEE w GTS Central Europe SARL., spółce portfelowej amerykańskich funduszy private equity nabytej przez Deutsche Telekom. Karierę zawodową rozpoczął w PwC, gdzie pracował m.in. jako starszy menedżer w dziale doradztwa biznesowego. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Pforzheim. Posiada kwalifikacje biegłego rewidenta w Polsce oraz dyplom DipIFR ACCA.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Tomaszydło 2017-08-10 14:40:35

    Biorąc po uwagę ostatnie podwyżki opłat na allegro to będzie to raczej wygaszanie niż rozwój.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane