PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grzegorz Dudziak ponownie dołączył do DTZ

Autor: dlahandlu.pl 5 października 2010 11:51

1 października Grzegorz Dudziak objął funkcję dyrektora strategicznego ds. zarządzania nieruchomościami DTZ w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z biurem w Warszawie. Grzegorz będzie odpowiedzialny za przygotowywanie strategii i opracowywanie planów biznesowych dotyczących usług z zakresu zarządzania nieruchomościami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przed podjęciem pracy w DTZ Grzegorz Dudziak przez ponad 20 lat pracował w środowisku międzynarodowym w charakterze dyrektora zarządzającego firmami lub kluczowymi departamentami firm. Na początku lat 90-tych przez 4 lata pełnił funkcję dyrektora zarządzającego niemieckiej firmy handlowej Mirja Fleischexport GmbH w Duisburgu. Po powrocie do kraju rozpoczął prace dla holenderskiego koncernu Ahold, pracując początkowo jako dyrektor hipermarketu, a potem jako dyrektor operacyjny sieci hipermarketów Ahold Polska. Był odpowiedzialny za otwarcie dla Aholda 11-tu hipermarketów, w tym 9-ciu w roku 2001. Następnie współorganizował dla Ahold Real Estate CE firmie zajmującą się ekspansją centrów handlowych Aholda pod nazwą Ahold Commercial Centres Poland - był odpowiedzialny za otwarcie trzech centrów handlowych. W roku 2002 rozpoczął na zlecenie firmy Ahold i Donaldsons UK organizacje firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Firma ta funkcjonowała na rynku polskim przez 5 lat pod nazwą Donaldsons Polska. Grzegorz Dudziak pełnił w niej funkcję członka zarządu oraz dyrektora zarządzającego. W roku 2007 Donaldsons Polska wskutek międzynarodowego połączenia firm DTZ i Donaldsons weszła w skład grupy DTZ i funkcjonuje pod jej nazwą. Od początku 2008 roku do 2010 Grzegorz pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Property Management w DTZ w Polsce.

Grzegorz posiada wykształcenie wyższe, ekonomiczne ze specjalizacją: Planowanie i Finanse oraz tytuły; MRICS, Licencjonowanego Zarządcy Nieruchomości oraz Dyplomowanego Syndyka i Likwidatora Przedsiębiorstw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane