Guillaume de Colonges robi porządki w belgijskim oddziale Carrefour

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2017 14:27

Guillaume de Colonges robi porządki w belgijskim oddziale Carrefour Fot. Guillaume de Colonges

Guillaume de Colonges, prezes zarządu Carrefour Polska, niedawno został także dyrektorem operacyjnym belgijskiego oddziału Carrefoura. De Colonges wyznaczył priorytety w startegii sieci w tym kraju i przedstawił nowy zarząd. Zmiany zostaną wprowadzone od 1 listopada br.

Guillaume de Colonges, dyrektor wykonawczy Carrefoura w Europie Północnej i Wschodniej, uważa, że ​​Carrefour w Belgii powinien skoncentrować się na strategii omnichannel, a przy tym być siecią bardziej spójną, elastyczną i odpowiadającą na potrzeby lokalnego rynku. De Colonges zreorganizował więc tamtejszy zespół i wyznaczył dawnego dyrektora ds. rozwoju hipermarketów, Geoffroya Gersdorffa, jako sekretarza generalnego mającego za zadanie realizację strategii w Belgii. Gersdorff stanie się nową twarzą belgijskiego oddziału sieci.

Wcześniej trzy osoby odpowiadały za operacje w sieci sklepów w tym kraju, teraz zajmie się tym Hilde Decadt. Były dyrektor ds. ekspansji i nieruchomości Steven Boel będzie odpowiedzialny za integrację sklepów, a Giosino Cornacchia (były dyrektor ds. rozwoju Carrefour Express) pokieruje sklepami franczyzowymi. Obydwaj odpowiadają bezpośrednio przed Geoffroyem Gersdorffem.

Były dyrektor handlowy David Kestermans został dyrektorem ds. marketingu, a odpowiedzialność za logistykę i dostawę towarów poniesie Gilles Ballot, który ściśle współpracował z de Colonges'em w Polsce. Dyrektor finansowy Javier Rubio powróci do Hiszpanii, a jego następcą zostanie Francis Costenoble.

Czytaj także: Strategia Carrefoura przynosi efekty

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,79

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane