Gusto Dominium chce otwierać nowe placówki i podnosić standard istniejących

www.portalspozywczy.pl 10 listopada 2016 14:54

Gusto Dominium planuje w 2017 r. otwarcie kolejnych 10 restauracji, podniesienie standardu lokali, a także rozszerzenie oferty pakietów franczyzowych.

– Głównymi działaniami, jakie chcielibyśmy podjąć w 2017 roku, będzie rozszerzenie oferty pakietów franczyzowych, podniesienie standardu lokali i być może wejście marki Gusto Dominium na rynek większej liczby galerii handlowych, ale dokładnych planów i atrakcji nie chcemy do końca zdradzać – mówi Maja-Anna Fila z działu kreacji i komunikacji marketingowej Dominium SA.

W 2016 r. spółka otworzyła 9 lokali, m.in. na krakowskim Kazimierzu, warszawskim Wilanowie czy we Wrocławiu. Dodatkowo zmodernizowano kilka lokali i wprowadzono do restauracji włoskie dekoracje. Najbliższe otwarcie planowane jest na 16.11.2016 na Tarchominie przy ul. Pasłęckiej.

W przyszłym roku sieć chciałaby otworzyć kolejne 10 lokali: – Sieć restauracji Gusto Dominium planuje na 2017 rok dużo zmian. Począwszy od otwarcia kolejnych 10 lokali przez wdrożenie przebudowy restauracji m.in. na Gubałówce czy powiększenie sali w lokalu w Piasecznie – zapowiada Maja-Anna Fila.

Całość na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane