PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

GW: Wałęsa i Biedronka będą prowadzili wspólne działania

Autor: Gazeta Wyborcza 27 maja 2011 14:21

GW: Wałęsa i Biedronka będą prowadzili wspólne działania

Lech Wałęsa zgodził się współpracować z siecią Biedronka - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza Trójmiasto". Lech Wałęsa planuje spotkanie z szefostwem sieci, wizytę u portugalskich właścicieli Jeronimo Martins, a Biedronka ma finansować jego działania.

W gdańskim biurze Lech Wałęsy z byłym prezydentem spotkali się Paweł Ziółek i Kacper Krasicki zajmujący się wizerunkiem firm i kampaniami PR. Po rozmowie Lech Wałęsa ogłosił, że rozpoczyna współpracę z Biedronką.

Pierwszy lider Solidarności chce z kierownictwem sieci omówić problemy pracownicze firmy, spotkać się w Portugalii z właścicielami i kierownictwem Biedronki. Dodatkowo Biedronka będą współpracować z Fundacją "Instytut Lecha Wałęsa". Ma też dojść do rozmów na temat finansowania działań charytatywnych wspieranych przez Lecha Wałęsę.

Ani rzecznik prasowy Biedronki ani rzecznik Lecha Wałęsy nie wiedzieli nic o spotkaniu.

Kilka miesięcy temu przewodniczący "Solidarności" Piotr Duda alarmował, że Biedronka łamie prawa pracownicze. Duda wytykał, że taka firma nie powinna być sponsorem mistrzostw Euro 2012. W lutym Duda poinformował, że w związku z tym Lech Wałęsa nie wyklucza rezygnacji z promowania mistrzostw. Ale Wałęsa odparł, że nie zamierza rezygnować z bycia Twarzą Euro 2012 i nie upoważniał Dudy do reprezentowania go w sprawie Euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane