H&M najemcą CH Nowy Rynek w Jeleniej Górze

Property News 12 marca 2013 21:39

TK Development podpisał z H&M Hennes & Mauritz umowę najmu lokalu w CH Nowy Rynek. Sklep zajmie powierzchnię ok. 2 tys. mkw. Sklep H&M Hennes & Mauritz zostanie otwarty w CH Nowy Rynek na 2 poziomach. Na poziomie 0 marka H&M zajmie około 1200 m kw., na poziomie +1 - pozostałe 800 m kw.

Nowy Rynek to śródmiejska galeria handlowa zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie jeleniogórskiego Starego Miasta. - Z już zakontraktowanych warto wymienić takie marki odzieżowe jak: Bershka, Stradivarius, Reserved, Cropp Town, Mohito, SinSay, House oraz teraz podpisaną, H&M - wskazuje Sylwia Balczyńska, odpowiedzialna za najem w TK Development.

Na ten moment Centrum Handlowe Nowy Rynek jest skomercjalizowane w 35 proc. Centrum będzie pierwszym tego typu obiektem w Jeleniej Górze. Na działce wielkości 3 ha deweloper TK Development wybuduje centrum handlowe o powierzchni 56 tys. mkw., w tym powierzchni najmu 24 tys. mkw. W Nowym Rynku powstanie około 115 sklepów oraz punktów usługowych. Miejsca parkingowe zostaną udostępnione klientom na poziomie -1, tj. w podziemiu oraz na dachu Obiektu.

Projekt CH Nowy RYnek inwestycja wspólna dla TK Development i Heitman. 70 proc. udziałów spółki celowej projektu jest po stronie inwestora Heitman, pozostałe 30 proc. - po stronie dewelopera TK Development, który odpowiada za proces wynajmu powierzchni handlowych. Wartość inwestycji to 55 mln euro.

Inwestycja dotyczy działki, położonej centralnie w Jeleniej Górze. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie około 800 miejsc postojowych zlokalizowanych na parkingu na poziomie -1 i +2. Integralną częścią obiektu będzie jeleniogórski dworzec PKS, który rocznie obsługuje ok. 3 mln pasażerów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane