H&M najemcą rozbudowywanego Sarniego Stoku w Bielsku Białej

Autor: dlahandlu.pl 24 sierpnia 2012 10:10

Centrum handlowe w Bielsku Białej przechodzi proces rozbudowy i poszerza dotychczasową ofertę. Do grona najemców CH Sarni Stok dołączy H&M. Kolekcje firmy dostępne będą w sklepie o powierzchni blisko 1850 mkw. Sklep ruszy w listopadzie.

Istniejące od 2001 roku Centrum oferuje obecnie 30 tys. mkw. powierzchni i ponad 60 sklepów oraz punktów usługowych. W ramach rozpoczętej w czerwcu br. przebudowy powierzchnia ta zwiększy się do 33 tys. mkw. Zakończenie całego procesu renowacji i rozbudowy planowane jest na IV kwartał 2012 roku.

 

Całe centrum zmieni wystrój wnętrz, odświeżone zostaną też elewacje. Przearanżowaniu ulegnie także strefa z punktami gastronomicznymi - mówi Krzysztof Bocianowski, head of asset management CBRE Global Investors w Polsce.

 

Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu towarzyszący procesom renowacji i rozbudowy odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    5,97

  • Min

    4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10811

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane