H&M z drugim magazynem w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 17 stycznia 2017 10:49

Panattoni Europe wybuduje kolejny obiekt BTS dla H&M. Centrum dystrybucyjne o powierzchni ponad 30 000 m kw. powstanie w Grodzisku Mazowieckim – prace budowlane rozpoczną się w lutym 2017 r.

Obiekt podzielony będzie na przestrzeń magazynową i socjalno-biurową (z wydzieloną kantyną pracowniczą). Zakończenie budowy przewidziano jesienią br.

Nowa inwestycja Panattoni Europe dla firmy odzieżowej H&M będzie drugim obiektem typu BTS wybudowanym dla tego klienta przez dewelopera. Poprzednia powstała w Gądkach na terenie Panattoni Park Poznań.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • świadomy konsument 2017-11-27 22:30:16

    No to jesteśmy drugim Bangladeszem czy Etiopią. Nie kupujcie tych ubrań oni nie płacą podatków całe środki wysyłają do Szwecji. Dzieci w Bangladeszu farbują gołymi rękami dla nich ubrania toksycznymi farbami. To wszystko jest na Youtube "toksyczne ubrania" szok ja tego nie kupię bo nie będę wspierała takiego bogacza. A za centra dystrybucyjne to niech nam lepiej słono zapłacą bo jesteśmy w samym centrum europy a nie że my się ciśniemy, ludzie nasze marki kupujmy w dodatku ze zdrowych materiałów. Ja wiem, że forma sprzedaje modne fasony ubrań za grosze. Ale ludzie trzeba się obudzić, bo inaczej czeka nas los tych biednych ludzi w Bangladeszu. Trzeba się cenić.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane