Handlowa część katowickiego dworca w całości wynajęta

Autor: www.dlahandlu.pl 21 sierpnia 2012 12:34

Wszystkie lokale handlowo-usługowe znajdujące się w hali katowickiego dworca kolejowego, zintegrowanego z Galerią Katowicką, zostały już wynajęte. Neinver Polska - odpowiadający za komercjalizację dworca - podpisał umowy na wynajem ostatnich wolnych lokal

Do grona przyszłych najemców powstającego w centrum Katowic dworca kolejowego dołączyły Natura Drogerie, Le Crobag, Cukiernia Sowa, Auntie Anne's i Cinnabon oraz firma 2theloo.

„W handlowej części dworca zamknęliśmy już listę najemców. Część z nich już rozpoczęła prace wykończeniowe w swoich lokalach. Weszliśmy również w zaawansowaną fazę komercjalizacji Galerii Katowickiej. Inwestycja budzi wielkie zainteresowanie zarówno wśród sieci handlowych, jak i lokalnych przedsiębiorców ze Śląska" - podsumowuje Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

Większość najemców, którzy będą prowadzili lokale w hali dworca zaoferuje klientom szybkie posiłki, zakupy i usługi. Wśród najemców znaleźli się m.in. restauracje McDonald's i Subway, kawiarnie Starbucks i Empik Cafe, a także kioski z prasą, piekarnie, cukiernie, apteka, kantor, biuro podróży i księgarnia Matras.

Punkty handlowe i usługowe zlokalizowane w zrekonstruowanej hali dworca będą obsługiwały setki tysięcy klientów i podróżnych rocznie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,24

  • Śr

    2,43

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10991

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 784717

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane