Handlowe plany Echo na 2016 rok

Autor: dlahandlu.pl 14 czerwca 2016 09:53

Echo Investment w segmencie handlowym postawi w tym roku na dwa miasta: Katowice i Szczecin.

W stolicy Górnego Śląska powstanie Galeria Libero. Realizacja powstanie na działce o powierzchni 54 000 mkw. Obiekt będzie oferował 45 000 mkw. powierzchni handlowej i rozrywkowej na 3 poziomach. Plan galerii oprócz sklepów, punktów usługowych i supermarketu, zakłada także bardzo rozbudowana ofertę rozrywkowo-gastronomiczną, na którą złoży się m.in. 8-salowe kino, klub bilardowy, strefa zabaw dla dzieci, korty do squasha i badmintona, restauracje z tarasami. Obiekt realizowany będzie przy ul. Tadeusza Kościuszki. Autorem projektu Galerii Libero jest pracownia MOFO Architekci.

Z kolei w Szczecinie trwa rozbudowa centrum Galaxy. Budynek Galaxy powstał w 2003 r. w obrębie dzielnicy centralnej Szczecina. Obecnie jest to drugie co do wielkości centrum handlowe w mieście, a po rozbudowie stanie się jednym z największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Za realizację prac odpowiada Oddział Zachodni Mostostalu Warszawa pod dyrekcją Marzeny Witkowskiej. Otwarcie nowej części Centrum przewidziano na koniec 2017 r.W ramach zaplanowanej rozbudowy powstanie czterokondygnacyjny budynek z podziemnym garażem. Łącznie kierowcy będą mieli do dyspozycji 1500 miejsc parkingowych. Część handlowa Centrum poszerzy się o blisko 17 tys. mkw. W efekcie w ofercie nowego Galaxy znajdzie się ponad 200 sklepów różnych branż. Istniejąca galeria handlowa zostanie połączona dwupoziomowym pasażem z nowo wybudowanym obiektem.

Przeczytaj także:

Echo zamierza również w Szczecinie zrealizować niewielki projekt przy ul. Struga. W budynku powstanie fitness i przychodnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane