PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Harm Goossens nowym szefem Unilevera w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2012 10:20

Harm Goossens będzie odpowiedzialny za operacje firmy Unilever w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, jednocześnie pełniąc funkcję prezesa polskiego oddziału firmy.


Holender, Harm Goossens stanie na czele polskiego oddziału firmy Unilever - jednego z największych na świecie producentów artykułów spożywczych, kosmetyków i środków czystości, zastępując Sanjaya Dube. 
Nowy prezes koncernu legitymuje się ponad 20 letnim doświadczeniem biznesowym zdobytym głównie w marketingu i sprzedaży. Swoją karierę rozpoczął w 1991 roku w firmie Unilever w działach marketingu i sprzedaży, aby po 7 latach i wielu awansach spróbować sił w klubie piłkarskim Ajax Amsterdam, gdzie zajmował się zarządzaniem prawami do wizerunku piłkarzy. Po ponad rocznej przerwie Goossens wrócił do Holandii i założył internetowy start-up. Po kilku latach skorzystał z propozycji Unilevera i rozpoczął pracę w południowoafrykańskim oddziale firmy, gdzie przez 5 lat zajmował stanowisko wiceprezesa ds. marketingu i sprzedaży. Ostatnie 2 lata pełnił rolę wiceprezesa ds. marketingu w Europie.

Nowy Prezes polskiego oddziału Unilever studiował w Holandii, jest absolwentem Królewskiego Uniwersytetu w Groningen na kierunku Business Administration. Harm Goossens jest żonaty od 11 lat  i ma trzech synów. Jego zamiłowania to przede wszystkim podróże, malarstwo oraz oczywiście piłka nożna.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane