Hebe najemcą w trzech projektach INBAG

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2016 09:56

Fundusz Inwestycyjny INBAP podpisał pakiet trzech umów najmu na salony drogeryjne HEBE w Galerii Stela w Cieszynie, Inbag w Lubaniu oraz Inbag w Szamotułach.

W Galerii Stela postanie salon Hebe o powierzchni blisko 400 mkw., położony w bezpośrednim sąsiedztwie marketu spożywczego. W retail park Inbag w Szamotułach, realizowanym wraz z funkcją dworcową drogeria zajmie 323 mkw, zaś w Inbag w Lubaniu sklep kosmetyczny Hebe zajmie powierzchnię 280 mkw. i zostanie ulokowany na parterze obiektu. Wszystkie trzy projekty zostaną zrealizowane z przeciągu dwóch najbliższych lat.
    Hebe łączy w sobie dwa formaty: drogerię i aptekę. 
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem pięciu funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. Firma skupia się na lokowaniu inwestycji w miastach małych lub średniej wielkości. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach, INBAG w Bartoszycach oraz Centrum Handlowe Liwa w Kwidzynie. INBAP rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Szamotułach, Cieszynie i Lubaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,38

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane