Hebe otwiera dwie drogerie jednego dnia

Autor: www.dlahandlu.pl 13 listopada 2015 14:09

13 listopada br. miało miało miejsce otwarcie nowej drogerii Hebe, zlokalizowanej w Parku Handlowym Bielany Wrocławiu. Jest to 5. drogeria sieci Hebe w tym mieście. Tego samego dnia ruszyła drogeria w Bydgoszczy w Zielonych Arkadach. Jest to druga drogeria sieci w tym mieście.

Pierwszy sklep Hebe został otwarty w maju 2011 r., przy Al. Jerozolimskich 11/19 w Warszawie. Ostatnie otwarcia nowych placówek Hebe miały miejsce w Galerii Wileńskiej w Warszawie (30.10 br.), na Dworcu PKP w Bydgoszczy (06.11 br.) oraz w Bydgoszczy w Zielonych Arkadach (13.11 br.). Obecnie w Polsce funkcjonuje 145 placówek sieci, w tym 98 drogerii oraz 47 aptek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Klientka z Torunia 2016-02-18 12:27:19

  Witam.

  W grudniu 2015 roku w drogerii HEBE w Toruniu przy ulicy Szerokiej

  zakupiłam mój ulubiony perfum WISH CHOPARD . Po zapłaceniu i odejściu od kasy natychmiast otworzyłam aby się wyperfumować do pracy. Moje zdziwienie spowodował kolor jaki posiadał ten perfum -wpadał w zieleń. Zapach ten używam od ponad 8 lat i zawsze posiadał piękny niebieski kolor . Oczywiście zaraz poinformowałam Panią która ten perfum mi sprzedała . Musiała czekać 15 minut zanim

  przyszła Pani , która była odpowiedzialna za spisanie druku reklamacyjnego . Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z Warszawy informując mnie , że REKLAMCJA została uznana!

  Chciałam zaznaczyć , że perfum WISH o pojemności 75 ml kosztował w HEBE 149,00 złotych gdzie w Daglasie ponad 2 lata temu płaciłam 294,00 , natomiast w Niemczech płacę około 50 EURO. Zatem cena była bardzo korzystna tylko co z tego jak perfum jest stary , zwietrzały!!!!!! Zawsze kupowałam w Daglasie wszystkie zapachy ale okazało się , że ponad 2 lata temu został WYCOFANY!!!

  Ponownie ten sam zapach czyli WISH CHOPARD EDP 75 ML zakupiłam 11.02.2016 roku w tej samej drogerii HEBE przy ulicy

  Szerokiej . To samo . Zamiast pięnego niebieskiego koloru znowu

  to samo - wpadający" w uschniętą zieleń" . I znowu ta sama procedura : reklamacja na którą ponownie musiałam czekać zanim Pani ją wypisze . Byłam zdziwiona ,ponieważ pracownik , który mi sprzedawał nie ma prawa wypisać - może tylko kierowni lub z-ca.

  Myślałam , że jak kupię z nowej dostawy to będzie dobry !!!!!!

  Bardzo proszę o sprawdzanie towaru , który Państwo bierzecie

  do swoich sklepów sieciowych !!!!!!!! Ja oczywiście wiem jak powinien ten perfum wyglądać ( pod kątem barwy ) . Jest gro ludzi którzy kupują pierwszy raz i nie mają pojęcia , że ten produkt nie jest

  dobry , ponieważ nigdzie nie ma DATY produkcji !!!!!!

  Koleżanki moje pracująca w drogeriach są zaskoczone , że ten produkt w takim stanie stoi na REGAŁACH sklepu!!!!! WSTYD !!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane