Hebe wśród nowych najemców Galerii Wileńskiej

Autor: dlahandlu.pl 14 grudnia 2015 13:20

Marki Sizeer, Hebe i New Look otworzyły swoje salony w Galerii Wileńskiej. W ostatnim czasie do grona najemców obiektu dołączyły też nowe lokale gastronomiczne.

Na przełomie listopada i grudnia na parterze Galerii Wileńskiej otworzył się salon Sizeer z obuwiem i odzieżą. W listopadzie na poziomie 0 Wileńskiej rozpoczął działalność Manicure Express, autoryzowany salon marki OPI. Po remoncie od listopada na poziomie 0 działa również salon kosmetyczny Inglot w nowej odsłonie.

Na poziomie 2 Galerii Wileńskiej otworzyła się drogeria Hebe. Na poziomie 1, w nowej lokalizacji, otworzył się również tej jesieni powiększony sklep House.

Na poziomie 2 działa Punkt Obsługi Klienta spółki energetycznej RWE, a na parterze w nowej lokalizacji i najnowszym standardzie funkcjonuje perfumeria Sephora. Do grona lokali gastronomicznych Galerii dołączyły: restauracja ze zdrową żywnością Eat Green na poziomie 2 (w strefie restauracyjnej), kawiarnia Costa Coffee zlokalizowana na poziomie 1 i cukiernia A. Blikle (parter). Na poziomie 1 działa również New Look – sklep z odzieżą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    17,99

  • Śr

    15,14

  • Min

    10,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane