PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Heineken wprowadza grę dla kibiców piłki nożnej

Autor: pr 20 września 2011 09:56

Heineken wprowadza grę dla kibiców piłki nożnej

Heineken Star Player to gra, która pozwala na żywo śledzić i typować akcje podczas meczów UEFA Champions League. Grają w nią pojedyncze osoby lub grupy znajomych tworząc prywatne ligi w każdym miejscu na świecie - wystarczy tylko mieć dostęp do internetu. Z gry można korzystać za pomocą komputera, iPhone'a lub grać na fan page'u Heinekena w Facebooku.

Aby zdobyć punkty gracz typuje poszczególne akcje na boisku jak np. rzut wolny, karny, czy różny. Ma kilka sekund przed każdą akcją, aby wytypować najbardziej prawdopodobny scenariusz (np. czy piłka wyjdzie na out, wpadnie do bramki, itd.). Uczestnicy mogą grać przeciwko swoim znajomym z całego świata, których dołączają do prywatnej ligi. Heineken Star Player posiada także inne funkcje pozwalające na zdobycie większej liczby punktów (np. pytania otwarte sprawdzające wiedzę o piłce nożnej).

Polska jest jednym z pierwszych krajów na świecie, które wprowadziły lokalną wersję Heineken Star Player. Ze względów prawnych, w polską wersję gry można zagrać na stronie www.heineken.pl. Aplikacje na iPhone'a oraz na Facebooka pozostają w wersji globalnej.
Heineken Star Player dostępny na stronie www.heineken.pl przetłumaczony jest na język polski a Polscy gracze zostaną sklasyfikowani wg. lokalnego rankingu. Dla najlepszych Heineken przewidział wyjątkowe nagrody - bilety na mecze UEFA Champions League oraz 5 litrowe beczki z piwem Heineken Draught Keg.

Heineken Star Player będzie udostępniona przez cały sezon rozgrywek UEFA Champions League 2011/2012. Autorem tej ogólnoświatowej aplikacji jest brytyjska agencja AKQA. Polska wersja została przygotowała we współpracy z agencją K2. W Polsce Heineken Star Player będzie promowany głównie na Facebooku i portalu wp.pl we współpracy z platformą ‘Fantasty Liga Mistrzów'.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane