Helio z kampanią medialną mas do ciast i bakalii

Autor: dlahandlu.pl 19 listopada 2015 11:57

W listopadzie i grudniu marka HELIO przeprowadza cross-mediową kampanię promującą bezglutenowe masy do ciast HELIO oraz bakalie bez konserwantów HELIO Natura.

Celem kampanii jest poinformowanie konsumentów o wprowadzonych do sprzedaży nowościach oraz przypomnienie głównych atutów marki HELIO.

Działania obejmą m.in. telewizję, prasę, Internet, outdoor. Aktywność reklamowa będzie wzmacniana działaniami PR. Filmy promujące produkty HELIO będą emitowane w najpopularniejszych kanałach ogólnopolskich przy programach o największej oglądalności takich jak: główne wydania prognozy pogody, filmowe hity, programy kulinarne, pasma śniadaniowe i opiniotwórcze. Kampania promocyjna w prasie obejmie zaś wszystkie czołowe tytuły i wydawnictwa w segmencie magazynów kobiecych, poradnikowych, parentingowych, lifestylowych i luksusowych oraz wszystkie czołowe tytuły prasy handlowej.

Ponadto w punktach sprzedaży zostaną przeprowadzone degustacje. Konsumenci będą mogli znaleźć informacje o produktach HELIO także na ulotkach, dedykowanych regałach ekspozycyjnych oraz innych materiałach POS.

Promowane masy do ciast HELIO przeznaczone są do przygotowywania domowych wypieków. Nie zawierają konserwantów, ani glutenu. Są licencjonowane przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz opiniowane przez specjalistów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Bakalie HELIO Natura nie zawierają konserwantów (np. E200, E220), a także wyróżniają się produktami o obniżonej zawartości soli, cukru i tłuszczy. Dzięki naturalnemu procesowi suszenia uzyskano produkty naturalnym dla suszonych owoców smaku, kolorze i kształcie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    12,89

  • Śr

    8,76

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9040

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane