Helios uruchomi trzy nowe kina w centrach handlowych

Autor: propertynews.pl 14 maja 2015 18:23

W tym roku otworzyliśmy kino w Jeleniej Górze, kolejne pojawią się w Białymstoku, Łodzi i we Wrocławiu - wylicza Tomasz Jagiełło, prezes Helios SA. Zapewnia, że w kolejnych latach sieć zawita do wszystkich największych miast, wliczając stolicę.

Tomasz Jagiełło prezes Helios SA zapytany o dalsze plany związane z rozwojem sieci kin Helios zaznaczył, że w Polsce nie ma już za wiele wolnej przestrzeni na rozwój obiektów kinowych. - Rynek w mieście jest nasycony jeżeli na 15 tys. mieszkańców przypada jedna sala kinowa. Dobrym przykładem jest tu Jelenia Góra, gdzie 5 sal całkowicie zaspokaja potrzeby rynku - tłumaczy. - Jeżeli jednak dostaniemy informację, że ze względu na rosnące zainteresowanie turystów czy mieszkańców pobliskich miast to zapotrzebowanie jest większe, to mamy możliwość rozbudować obiekt o dwie nowe sale - dodaje.

Prezes sieci Helios podkreśla, że dalszy rozwój kin będzie prowadzony w centrach handlowych. - Widzowie postawili na multipleksy w centrach handlowych. Praktycznie nie ma już budowania kin poza centrami. Multipleks i centrum handlowe to praktycznie jedność - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane