Hipermarket Carrefour Pro wkrótce ruszy w Promenadzie

Autor: dlahandlu.pl 29 listopada 2017 10:03

Hipermarket Carrefour Pro wkrótce ruszy w Promenadzie fot. materiały prasowe Carrefour Polska

13 grudnia br. Carrefour otworzy hipermarket w warszawskim centrum Atrium Promenada. Francuska sieć zajmie miejsce po Almie.

Przypomnijmy: we wrześniu br. Atrium Poland podpisało umowy z siecią Carrefour na wynajem powierzchni w Focus Bydgoszcz i Atrium Promenada. Oba sklepy będą zrealizowane według podwyższonego standardu. Carrefour wprowadzi do nowego sklepu nowoczesne rozwiązania technologiczne. Czego możemy spodziewać?

Jak pisaliśmy na naszych łamach, Carrefour zapowiadał wdrożenie w swoich sklepach SmartCart, inteligentnego wózka na zakupy, połączonego z kasą samoobsługową, opracowanego przez polski start-up SmartCart. Intencją twórców było stworzenie rozwiązania, które połączy zalety kas samoobsługowych i kas tradycyjnych, gwarantując wysoki poziom obsługi, niepowtarzalne doświadczenie zakupowe, szybkość i bezpieczeństwo.

SmartCart współpracuje także z Carrefourem przy testach prototypowej kasy mobilnej. Firma zapowiadała, że rozwiązanie to zostanie testowo wdrożone w jednym z warszawskich sklepów.

Czytaj także: Zakupy sąsiedzkie w całej Warszawie - Carrefour rozwija usługę SąSiatki (video)

W Atrium Promenada hipermarket Carrefour znajdzie się w przebudowanej części warszawskiego centrum w pobliżu otwartego w tym roku flagowego sklepu TK Maxx

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio Grupy znajduje się 60 centrów i nieruchomości handlowych zlokalizowanych w sześciu krajach, o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej ok. 1,1 mln mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Andrzej 2017-11-29 23:09:50

  Ciekawe... Sprawdze

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,59

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane