PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hipermarket E.Leclerc w Galerii Amber

Autor: www.dlahandlu.pl 10 kwietnia 2012 18:32

W realizowanej przez Echo Investment Galerii Amber w Kaliszu powstanie hipermarket francuskiej sieci E.Leclerc. Trwa realizacja największego centrum handlowego w aglomeracji kalisko-ostrowskiej.

Hipermarket E.Leclerc w Galerii Amber będzie miał powierzchnię 5 500 mkw. E.Leclerc to jedna z największych europejskich sieci hipermarketów, która obecnie w Polsce dysponuje 40 lokalizacjami.

- Hipermarket E.Leclerc jest idealnym uzupełnieniem zróżnicowanego programu Galerii Amber. Tego rodzaju sklepy świetnie się sprawdzają w dużych, regionalnych centrach handlowych. Spodziewamy się, że Galeria Amber będzie odwiedzana przez wielu klientów spoza Kalisza. To największe centrum w regionie, w dodatku stanowiące część węzła komunikacyjnego, jaki tworzą sąsiadujące dworce: autobusowy i kolejowy. Centra handlowe oparte na podobnym schemacie funkcjonalno-komunikacyjnym, m.in. Złote Tarasy w Warszawie, Galeria Krakowska, czy Galeria Bałtycka w Gdańsku to przykłady potwierdzające efektywność takich rozwiązań. - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych - Zagranica w Echo Investment.

Galeria Amber to czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstaje w centrum Kalisza. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33 500 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane