Hipermarkety Carrefour czynne do północy w piątki i soboty

Autor: wmeritum.pl/dlahandlu.pl 6 lutego 2018 13:16

Hipermarkety Carrefour czynne do północy w piątki i soboty Fot. Facebook/Artur Dziambor

Jak informuje portal wmeritum.pl, w Internecie pojawiło się zdjęcie pochodzące sprzed wejścia do sklepu Carrefour. Przedstawia ono „zarządzenie Napoleona” – postaci znanej z kampanii reklamowej sieci. Okazuje się, że sklep w piątek i sobotę będzie otwarty… do północy. „Zarządzam, aby hipermarket Carrefour był otwarty w piątki i soboty 8.00 – 24.00. Napoleon” – czytamy.

Przypomnijmy: prezydent Andrzej Duda podpisał się pod dokumentem, który zacznie obowiązywać już od marca. Pierwsza niedziela, w którą nie zrobimy zakupów, wypada już 11 marca.

Nowe prawo wprowadza zakaz handlu od 1 marca 2018 r. Zgodnie z nim najpierw z handlu zostaną wyłączone dwie niedziele w miesiącu (handlować będzie można w pierwszą i ostatnią).

Od 2019 r. handel dozwolony będzie tylko w jedną - ostatnią - niedzielę miesiąca, a od 2020 r. w ogóle zostanie zakazany. Wyjątki to dwie niedziele przed świętami Bożego Narodzenia, jedna niedziela przed Wielkanocą oraz ostatnie niedziele stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia. W Wigilię handel będzie ograniczony do 14.

Sieci rozważają, jak zmienić organizację pracy w związku z nową ustawą. Biedronka proponuje przesunięcie godzin obejmujących tzw. dobę pracowniczą w niedziele i święta

Lidl ma inny pomysł. Testuje model organizacji pracy, który pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godz. 5.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Tylko pytam 2018-02-14 01:46:01

  Na tym badziewnym komunistycznym ograniczaniu wolności stracą wszyscy. Jednak gości biorących ponad 20 tys. z podatków płaconych przez zapierd@lających po nocach Polaków to g@wn@ obchodzi. I to w dodatku to wszystko na krechę. Ile by musiał wynosić wzrost PKB aby starczyło na te fanaberie? 10%-15%?

 • DOBRARADA 2018-02-11 09:50:55

  Najlepiej pieszo kto ma blisko a kto dalej autobusem nocnym lub taxi akurat z tym to nie ma problemu czym wroci. Jeszcze inne najlepsze rozwiazanie: Po pracy jechac na imprezke integracyjną a rano lub przed poludniem do domu.

 • Pracownik 2018-02-10 17:22:20

  Chyba ich pojebało. A jak pracownik wróci do domu taksówką. No chyba że mi ją zarząd albo Napoleon zafunduje.

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  4,97

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane