HL Display, producent materiałów POS, uruchomi fabrykę w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 13 października 2010 14:42

Segro Poland realizuje budowę nowoczesnego obiektu typu BTS (build-to-suit) dla szwedzkiej firmy HL Display AB. Deweloper zbuduje 8 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni produkcyjnej i magazynowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Firma HL Display uruchomi w obiekcie swój pierwszy w Polsce zakład produkcyjny. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.

HL Display AB jest wiodącym międzynarodowym dostawcą szerokiej gamy materiałów promocyjnych i rozwiązań służących do komunikacji wewnątrzsklepowej. Szwedzkie przedsiębiorstwo działa w 32 krajach na całym świecie i jest notowane na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Oferuje różnorodne systemy wspomagające rozwój procesu Category Management oraz prac merchandisingowych na półkach sklepowych, a także szeroki asortyment artykułów ułatwiających komunikację wewnątrz i na zewnątrz sklepów.

Zgodnie z planem inwestycja zostanie ukończona w marcu 2011 roku. Obiekt dla firmy HL Display to już kolejny projekt o charakterze build-to-suit realizowany przez Segro na Śląsku. Deweloper zbudował już na tym terenie „szyte na miarę" budynki dla takich firm jak: Pregis i Plastic Omnium.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,86

  • Min

    3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane