PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hoop Cola ponownie promowana w internecie

Autor: pr 19 marca 2015 13:51

Hoop Cola rusza z kolejną edycją internetowego talent show „Można inaczej". Hoop Cola po raz kolejny zaangażuje do współpracy gwiazdy polskiego youtube'a i wspólnie z nimi będzie poszukiwać osobowości polskiej wersji serwisu. Tego dnia, akcja zostanie zainaugurowana również w „realu" na ulicach Warszawy i w programie Dzień Dobry TVN.

Cała kampania będzie wspierana działaniami w social mediach: w serwisie youtube na kanale "Można inaczej" oraz na kanałach współpracujących z akcją youtuberów, a także na facebooku. Dodatkowo, marka Hoop Cola przygotowała dedykowane opakowania Hoop Coli, przedstawiające jej mentorów i promujące kampanię. Każdy, kto kupi choćby jedną butelkę z promocyjną etykietą, będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są udział w filmie jednego z Mentorów akcji oraz bilety na Hoop Likes Festiwal.

Ubiegłoroczna edycja kampanii wygenerowała ponad 6 mln wyświetleń brandowanego materiału. Na castingi w 4 miastach polski zgłosiło się 1602 uczestników, a ponad 160 tys. osób zaangażowało się w akcję komentując materiały wideo.

Kampania jest nakierowana w największym stopniu na youtube i facebook, ale przewidziane są także działania wspierające m.in. w prasie, radiu i na outdoorze.

Tegoroczna edycja kampanii Hoop Coli powstaje przy współpracy z agencjami 5:10 AM i Agora Internet Artists (AIA).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,19

  • Śr

    2,81

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane