Hoop Polska przygotowuje się na wzrost kanału e-commerce w sprzedaży żywności

www.portalspozywczy.pl 27 kwietnia 2015 12:13

- Myślimy nad strategią e-commerce, tak abyśmy mogli skorzystać na fali wzrostu sprzedaży w tym kanale, jednak są to dopiero wstępne plany - mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Simona Navakova, prezes zarządu Hoop Polska.

- Im bardziej świadoma staje się młoda generacja konsumentów, tym większe zmiany będą zachodzić na rynku. Na pewno zwiększy się udział e-commerce w sprzedaży żywności - dodaje Simona Novakova.

Jej zdaniem, spada popularność hipermarketów, które tracą na rzecz mniejszych sklepów „blisko domu”. - Retailerzy już zauważają te zmiany. Dlatego też duży potencjał wzrostu mają lokalne sieci supermarketów - mówi prezes Hoop Polska.

Dla spółki ważny jest także rynek handlu tradycyjnego. - Na bardzo dobrym poziomie jest współpraca z dystrybutorami - przyznaje Simona Novakova.

- Co ważne, rynek handlu tradycyjnego wciąż się przeobraża. Wprawdzie małe sklepy znikają z rynku, ale jest duży potencjał do rozwoju lokalnych sieci supermarketów. Dlatego rozwijamy się w tym segmencie i poszerzamy dystrybucję - podsumowuje prezes Hoop Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • sammyk 2015-04-29 05:25:19

  Ciekawe, tu akurat mogą faktycznie mieć wzrost, jednak jak czytałem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,63285 mają ostatnio inne problemy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,18

 • Śr

  4,73

 • Min

  3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane