PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

House i Sinsay najemcami CH Rywal w Białej Podlaskiej

Autor: dlahandlu.pl 27 lipca 2015 09:47

W CH Rywal swoje sklepy w najbliższym czasie otworzą dwa brandy grupy LPP – House (323 mkw.) i Sinsay, który zajmie powierzchnię 297 mkw. Oba zostaną ulokowane na antresoli obiektu.

Obecnie w centrum wolne pozostały jedynie dwa lokale, w sprawie których prowadzone są zaawansowane rozmowy z zainteresowanymi markami.

Inwestorem CH Rywal jest INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. W zeszłym roku otwarto nową cześć, zwiększając powierzchnię obiektu do 25 tys. mkw. Obecnie Rywal liczy blisko 100 lokali handlowo-usługowych. Inwestor planuje także realizację kolejnego etapu rozbudowy projektu, który zlokalizowany będzie naprzeciw obecnie funkcjonującej galerii.

INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych działający poprzez spółkę Real Estate inwestorbp jest właścicielem pięciu funkcjonujących obiektów handlowych. Pięć kolejnych jest w fazie realizacji. W portfolio firmy znajduje się CH Rywal w Białej Podlaskiej, CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej, Galeria Kociewska w Tczewie, Galeria Kamienna w Starachowicach oraz INBAG w Bartoszycach. INBAP rozpoczął realizację kolejnych projektów w Cieszynie, Kwidzynie, Szamotułach, Cieszynie i Lubaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,19

 • Śr

  3,10

 • Min

  2,48

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane