Houzee.pl ze wsparciem z funduszu Experior Venture Fund

Autor: dlahandlu.pl 17 października 2014 09:47

Polski internetowy klub zakupowy Home & Living pozyskał wsparcie kapitałowe funduszu z grupy KFK. Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk - twórcy Houzee.pl, a niegdyś współzałożyciele i zarządzający serwisem Gruper.pl pozyskali w ramach ich nowego projektu inwestora - Experior Venture Fund, który zapewnia środki na rozwój firmom, które osiągnęły sukces komercyjny i mają perspektywę znaczących wzrostów na ryku.

Transakcja została zrealizowana na przełomie września i października b.r. i środki już znajdują się na koncie Houzee.pl. 

W ciągu pierwszego roku działalności serwis odnotował sześciokrotny wzrost przychodów i liczby użytkowników, stale powiększając również portfolio dostępnych produktów. Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na dalszy rozwój oferty, realizację strategii marketingowej i narzędzia wzmacniające profesjonalną obsługę klienta.
- Dzięki wsparciu funduszu Houzee.pl będzie mógł wejść w nową, dużo bardziej intensywną fazę rozwoju. Przez rok budowaliśmy struktury firmy i zadbaliśmy o solidne fundamenty. Teraz czas na aktywne zdobywanie rynku - mówi Tomasz Dalach, który 1 października objął stanowisko prezesa zarządu spółki. - Przewidujemy, że w ciągu najbliższych dwóch lat możemy pozyskać kilkaset tysięcy użytkowników.
Houzee.pl działa na zasadzie klubu zakupowego. Co tydzień w serwisie prezentowanych jest kolejnych kilkaset produktów pogrupowanych w kategorie tematyczne.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    12,01

  • Min

    8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane