PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

IAI-Shop.com wspiera sprzedaż omnichannel

Autor: dlahandlu.pl 11 stycznia 2016 09:38

Pojawiły się nowości w usługach IAI-Shop.com (IdoSell Shop) oraz IdoSell Booking, które podsumowują skomplikowane prace z 2015 i zapewniają wzrost sprzedaży w 2016. W samym grudniu przychody ze sprzedaży przekroczyły, według wstępnych szacunków zarządu, 1,6 miliona złotych netto i były rekordowe w historii spółki.

Bardzo istotnym kierunkiem rozwoju jest wspieranie sprzedaży w omni-channel. Jest to koncepcja sprzedaży wielokanałowej, która głównie opiera się na połączeniu handlu internetowego z handlem tradycyjnym. Spółka od wielu lat oferuje odpowiednie narzędzia dla takiego modelu sprzedaży (np. aplikację POS, WMS), ale obecnie rozwijane są funcje zapewniające synergię pomiędzy poszczególnymi możliwościami i osiąganie ponadprzeciętnych korzyści. Szczególnie pod kątem dużych, profesjonalnych sprzedawców.

Obecnie najważniejszą z tych nowości jest IAI POS 5.0, który pozwala na obsługę zwrotów do zamówień ze sklepu internetowego i staje się mocnym wsparciem w omnichannel, czyli w sprzedaży wielokanałowej. Najnowsza wersja POS, obok szeregu innych nowości, wprowadza możliwość wystawienia zwrotów do zamówień pochodzących z sklepu internetowego. Oznacza to, że można znacznie ułatwić swoim klientom internetowym zwrot towaru przez udostępnienie im możliwości dokonania go w stacjonarnym punkcie sprzedaży. Nowa funkcjonalność czyni IAI POS jeszcze bardziej zaawansowanym narzędziem, które wspiera tzw. omnichannel, czyli spina sprzedaż elektroniczną ze sprzedażą tradycyjną. Jest to bardzo dobrze rozwiązanie, szczególnie w ujęciu jakości do ceny, dla wszelkich firm, które mają sklepy stacjonarne i prowadzą sprzedaż internetową.

Pod koniec grudnia spółka udostępniła możliwość przygotowania dowolnych feedów (plików) z ofertą sklepu internetowego o dowolnej składni i zawartości. To kolejna nowość podkreślająca podejście IAI do tzw. Open System as a Service (model, który opiera się na modułowej, dobrze udokumentowanej budowie. Takie rozwiązanie nie wymaga zmian w kodzie źródłowym, czego niepożądanym efektem może być niekompatybilne wdrożenie, a zmiana wymaga instalacji i indywidualnego testowania), dająca możliwość dowolnej modyfikacji pliku z pełną ofertą towarów, bez potrzeby modyfikacji kodu źródłowego systemu IAI-Shop.com. 

Do systemów płatności obsługiwanych w sklepach internetowych IAI-Shop.com został dodany LeaseLink - usługa leasingowa dla e-commerce skupiająca największych polskich leasingodawców. Dzięki integracji usługi leasingowej z sklepem internetowym, Klient udostępnia swoim klientom, prowadzącym działalność gospodarczą, możliwość sfinansowania zakupów w niezwykle atrakcyjny i prosty sposób, a zarazem dopasowany do ich charakterystyki biznesu. 


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane