Idea Bank dołączył do Izby Gospodarki Elektronicznej

Autor: dlahandlu.pl 2 lipca 2015 10:29

- Wśród małych przedsiębiorstw jest wiele sklepów internetowych – chcemy zaoferować im dopasowane do ich potrzeb usługi, takie jak mobilny wpłatomat czy placówki Idea Hub. Z drugiej strony, członkostwo w Izbie da nam wpływ na kształt rynku e-commerce w Polsce – wyjaśnia Marta Siekierska, kierownik ds. performance marketingu Idea Banku.

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej, w tym również dostawców e-usług, których reprezentuje właśnie Idea Bank.
- Przystąpienie Idea Banku do Izby Gospodarki Elektronicznej to potwierdzenie, że przedsiębiorstwa z branży bankowości dostrzegają i rozumieją potrzeby współczesnego konsumenta, który jest bardzo świadomy, a przez to wymagający. Idea Bank w ramach e-Izby będzie mógł m.in. wspierać profesjonalizację sklepów online poprzez angażowanie się w prowadzenie warsztatów Szkoły e-Commerce Polska czy poprzez pracę w grupach merytorycznych e-Izby – mówi Patrycja Staniszewska, członek zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,80

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane