PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

III Forum Rynku Spożywczego, 18 listopada

Autor: PTWP 1 października 2010 12:21

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu "Rynek Spożywczy" oraz portali portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl organizują kolejną edycję Forum Rynku Spożywczego. III Forum Rynku Spożywczego odbędzie się w Warszawie (hotel InterContinental), 18 listopada 2010 r.

Na Forum spotka się kadra zarządzająca najważniejszych firm sektora, producenci i przetwórcy oraz przedstawiciele dystrybucji i handlu. Do
udziału w debatach i dyskusjach zaprosiliśmy także parlamentarzystów, przedstawicieli rządu i organizacji branżowych, osoby mające realny wpływ na zmiany w branży spożywczej. Stworzona zostanie szeroka platforma do debaty merytorycznej nad aktualnym stanem oraz możliwościami i kierunkami rozwoju rynku spożywczego w Polsce. Przewidywana liczba gości: ok. 500 osób.

Najaktywniejszym i najbardziej dynamicznym osobistościom i firmom sektora, na zakończenie sesji inauguracyjnej Forum, uroczyście wręczymy "Nagrody Rynku Spożywczego" za rok 2010 oraz po raz pierwszy, redakcje Rynku Spożywczego, portaluspozywczego.pl oraz serwisu dlahandlu.pl wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji przyznają certyfikaty "Dobry produkt - wybór ekspertów".

Szczegóły i rejestracja na stronie: www.portalspozywczy.pl/konferencje

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane