IKEA: Chcielibyśmy, aby sklep na Woli stał się Mekką urządzania wnętrz

Property News 23 sierpnia 2017 09:44

Trwają zaawansowane prace przygotowujące powstanie trzeciej placówki sieci IKEA w Warszawie. O koncepcji najnowszego sklepu, który ma być wyjątkowy spośród wszystkich dotychczasowych salonów sieci w Polsce - mówi Ignacy Niemczycki, p.o. dyrektora komunikacji korporacyjnej.

Ikea na Woli powstaje w ramach przebudowy całego centrum Fortu Wola. - To wyjątkowa sytuacja dla Ikea, bo chcemy otworzyć sklep w obiekcie, który już wcześniej funkcjonował. Po raz pierwszy też będzie to sklep na przestrzeni wynajmowanej, w tym przypadku od firmy Mayland - mówi Ignacy Niemczycki.

Obiekt ma też wyjątkową lokalizację, bowiem znajduje się w centrum Warszawy, a nie na obrzeżach miasta, jak w przypadku pozostałych sklepów, i jak podkreśla Ignacy Niemczycki, IKEA zamierza ten fakt odpowiednio wykorzystać.

- Zależy nam by ten sklep był zintegrowany z otaczającym miastem, aby współdziałał z otoczeniem, sklepami i infrastrukturą dzielnicy Wola. Nasza koncepcja zakłada też, aby jeszcze mocniej niż w innych sklepach IKEA , położyć nacisk na inspiracyjne rozwiązania. Chcielibyśmy więc, aby IKEA na Woli była taką Mekka urządzania wnętrz. Dlatego w ofercie IKEA na Woli znajdzie się więcej inspiracyjnych przestrzeni, oryginalnych aranżacji mieszkań, przy jednoczesnym zastosowaniu innowacyjnych, wielokanałowych możliwości obsługi klienta - zaznacza Ignacy Niemczycki.

Jak podkreśla, IKEA przechodzi teraz transformację w kierunku bycia retailerem wielokanałowym. - Chcielibyśmy, aby w naszej nowej placówce na Woli świat realny i wirtualny nawzajem się przenikały, tak aby klienci mogli obejrzeć towary i zakupić je przez internet. Dlatego będziemy szukać bardziej innowacyjnych rozwiązań jeśli chodzi o obsługę klienta - zapewnia.

- Będziemy szli w stronę bardziej inspiracyjną i to musi być połączone z obsługą klienta, która ma być bardziej osobista niż ma to miejsce dzisiaj – przekonuje Ignacy Niemczycki, p.o. dyrektora komunikacji korporacyjnej.

Otwarcie sklepu IKEA Wola planowane jest w 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane