IKEA Kraków weźmie wymiar pod kuchnię w domu klienta

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2017 16:55

IKEA Kraków przebudowała dział kuchenny i na powierzchni 250 m2 zaprezentowała ponad 30 kuchni z krakowskich mieszkań. Klienci krakowskiego sklepu jako jedyni w Polsce mogą korzystać też z usługi planowania i wymiarowania kuchni w domu.

W nowym dziale kuchennym znajdują się zarówno niewielkie kuchnie o powierzchni do 5 m2, jak i takie powyżej 15 m2, małe z wąskim przejściem oraz otwarte na salon. Można zajrzeć do kuchni mieszkańców nowych osiedli, kamienic, bloków z lat sześćdziesiątych, a także do pomieszczeń z wolnostojących domów czy bliźniaków. Każde wnętrze kuchenne zostało opisane i opatrzone planem pomieszczenia.

- Najczęstszymi problemami, jakie zgłaszają nam klienci są: nietypowe podłączenia wodno-kanalizacyjne oraz gazowe, wystające kaloryfery, piecyki oraz rury, krzywe ściany, zbyt nisko usytuowane parapety, a także niewielki metraż – wylicza Anna Śliwa, Interior Design Manager w IKEA Kraków. – W nowym dziale mebli kuchennych prezentujemy funkcjonalne rozwiązania tych problemów. 

Kolejną nowością jaką wprowadziła IKEA Kraków, jest usługa planowania kuchni wraz z wymiarowaniem w domu klienta. To rozwiązanie oferowane jest na razie tylko przez krakowski sklep. Koszt usługi zależy od strefy zamieszkania klienta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane