IKEA ma problem z YouTuberami

Autor: rp.pl 23 grudnia 2016 17:24

Wszystko zaczęło się od zabawy dwóch młodych Belgów. Teraz wygląda to na poważny problem i Ikea prosi o zaprzestanie nocowania w jej sklepach - informuje serwis rp.pl.

Youtuberzy wymyślili sobie nową zabawę – chowają się w sklepach Ikea na noc i nagrywają swoje przeżycia. Wszystko zaczęli dwaj młodzi Belgowie chowający się za pseudonimem Bakuna Fatata, którzy swoją noc w Ikei nagrali i opublikowali na Youtube pod szczerym tytułem „Noc dwóch idiotów w Ikei". W rezultacie już mają już ponad 2 miliony odtworzeń. Z kolei specjalizujący się w nocnych wypadach młodzi Brytyjczycy Carnage i LordOmar szybko zdobyli 2,5 miliona odtworzeń swojego nagrania z nocnych wyczynów w Ikei, które skończyło się schwytaniem duetu przez ochronę.

Moda na noc w Ikei szybko rozprzestrzeniła się na cały świat – przypadki takie odnotowano w Kanadzie, Holandii, Szwecji, Japonii, Australii czy w Polsce. Wszyscy dobrze się bawią, oprócz Ikei, która prosi, by przestano narażać się na problemy nielegalnie zostając na noc w jej placówkach.

Więcej na rp.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,53

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane