PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

IKEA na Google Maps. Sieć ułatwi kierowcom poruszanie się po parkingu

Autor: pr 19 sierpnia 2016 13:54

IKEA na Google Maps. Sieć ułatwi kierowcom poruszanie się po parkingu Fot. IKEA

22 zdjęcia panoramiczne ze wszystkich najważniejszych miejsc przebudowywanego parkingu IKEA Katowice są od kilku dni dostępne w serwisie Google Maps. IKEA wprowadziła również ulotki z możliwością zaznaczenia miejsca zaparkowania auta.

Google Street View to rozwiązanie udostępniające panoramiczne widoki na Mapach Google z poziomu milionów ulic na świecie. Aktualizacja zdjęć odbywa się co kilka lat, w przypadku Katowic zrealizowana została w lipcu 2014 r. Wyjątkiem od tej reguły stał się jednak modernizowany parking przy sklepie IKEA Katowice, z którego codziennie korzysta kilka tysięcy mieszkańców województwa śląskiego.

– Uznaliśmy, że warto postarać się o to, aby podczas przebudowy naszego parkingu, kierowcy mieli do dyspozycji narzędzia ułatwiające sprawną komunikację. Pierwszym krokiem było zagwarantowanie dostępności optymalnych tras dojazdu na parking w Mapach Google. Teraz pojawiła się tam również możliwość wirtualnego spaceru po remontowanym obiekcie – mówi Aneta Gil z IKEA Katowice. – Dzięki temu, zmotoryzowanym łatwiej będzie poruszać się po parkingu, a w rezultacie szybciej i bezpieczniej odnajdą wjazd, wyjazd oraz komfortowe miejsce na pozostawienie samochodu – dodaje.
Dostęp do spaceru możliwy jest po wyszukaniu parkingu IKEA Katowice w aplikacji mobilnej oraz serwisie internetowym Map Google. Parking można również zwiedzić na stronie internetowej sklepu.

Drugim sposobem mającym zwiększyć komfort klientów parkujących w IKEA Katowice podczas przebudowy, jest dystrybuowana od wczoraj ulotka – oprócz listy zakupów można zaznaczyć na niej miejsce pozostawienia swojego samochodu. Ulotkę można także wydrukować wchodząc na stronę internetową IKEA Katowice.

Modernizacja parkingu przed sklepem IKEA Katowice i Parkiem Handlowym RAWA trwa od lutego br. Zakończenie prac przewidziane jest pod koniec 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane