Ikea uruchamia kuchnię w centrum Warszawy. Produkty do gotowania może dostarczyć Frisco

Autor: dlahandlu.pl 5 listopada 2015 19:57

Ikea uruchamia kuchnię w centrum Warszawy. Produkty do gotowania może dostarczyć Frisco fot. IKEA

15 listopada przy Al. Jerozolimskich 61 w Warszawie, ruszy nowy projekt marketingowy sieci sklepów IKEA - Kuchnia Spotkań. W latach 90-tych nieopodal (przy Al. Jerozolimskich 56c) IKEA prowadziła jeden ze swoich pierwszych sklepów w Polsce.

W nowej przestrzeni IKEA chce promować modułowy system mebli kuchennych METOD. - Miejsce to ma być źródłem różnych inspiracji: od kulinarnych, aż po wnętrzarskie” – mówi Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

Na stronie www.IKEA.pl/KuchniaSpotkan widnieje informacja, że składniki do gotowania można przynieść lub zrobić zakupy w sklepie internetowym z dostawą na konkretną godzinę (11 lub 17.30) prosto do Kuchni Spotkań. Na dole dodano logo frisco.pl i telefon do biura obsługi e-sklepu.

Kuchnia Spotkań IKEA to dwupoziomowy lokal – na każdym poziomie oferujący kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku. Dodatkowo na piętrze znajduje się także bawialnia dla dzieci. Parter przeznaczony jest dla 8 osób, piętro – dla 16 osób. W Kuchni Spotkań IKEA znajduje się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia. Korzystanie z miejsca jest bezpłatne, wystarczy przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę. Miejsce będzie otwarte od 15 listopada br., 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem świąt, w godzinach 11:00-15:00 oraz 17:30-22:00. Zapisywać można się od 5 listopada w dwutygodniowych przedziałach przez stronę internetową  Przewidywany czas działania Kuchni Spotkań IKEA to koniec lutego 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane