IKEA wybiera agencję do obsługi PR w Polsce

Autor: wirtualnemedia.pl 13 kwietnia 2015 10:16

IKEA rozpoczęła przetarg dotyczący obsługi w zakresie wewnętrznych i zewnętrznych działań komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz public affairs w Polsce. Oprócz standardowej procedury przetargowej firma wprowadza także otwarty przegląd agencji, do którego zaprasza wszystkie agencje zainteresowane współpracą z nią - czytamy w wirtualnemedia.pl

Przetarg podzielony jest na kilka etapów. Do pierwszego - obejmującego wypełnienie ogólnego kwestionariusza o firmie IKEA zaprosiła wybrane agencje, których liczby i nazw nie podaje. Oprócz tego inne firmy zainteresowane współpracą z IKEA mogą zaprezentować się przesyłając krótki film, prezentację lub wypowiedź w środę 15 kwietnia w godz. 12-15 na adres PRPL@ikea.com.

Maksymalnie trzy agencje wybrane z otwartego przeglądu 20 kwietnia będą mogły przesłać ogólne informacje o sobie. W trzecim etapie, który odbędzie się 23 i 24 kwietnia, IKEA przekaże brief najwyżej czterem wybranym agencjom. Na przełom maja i czerwca zaplanowano prezentacje przetargowe. IKEA ostatecznie wybierze agencję (lub nawet dwie-trzy, w zależności od oceny ofert i kompetencji firm) w czerwcu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane