PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

IKEA z zakupami przez internet w kolejnych miastach

Autor: gazeta.pl 16 maja 2017 13:16

IKEA dodała 10 miast do lokalizacji, w których można zamawiać przez internet towary z dostawą do domu. To m.in. Zielona Góra, Kielce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Koszalin, Radom, Bielsko Biała, Częstochowa czy Rzeszów - podaje gazeta.pl

Do każdego z tych miast meble będą przyjeżdżać tylko w wybrane dni tygodnia. Dostawy będą realizowane bowiem przez sklepy IKEA odległe nawet o ponad 150-250 km (przykładowo, do Szczecina meble pojadą z Poznania, do Rzeszowa z Krakowa, a do Białegostoku z Warszawy).

- Uruchomiliśmy już sprzedaż mebli na telefon i przez internet, rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych. Teraz obniżamy ceny dostaw i umożliwiamy mieszkańcom kolejnych miast korzystanie z możliwości zamówienia przez internet, telefon lub podczas wizyty w sklepie – komentuje Katarzyna Balashov, dyrektor komunikacji korporacyjnej IKEA w Polsce.

IKEA dla nowych lokalizacji, w ramach promocji trwającej do końca sierpnia, zaproponowała „promocyjne” ceny dostaw – takie same jak w miastach, w których są już sklepy sieci. Ceny transportu wraz z wniesieniem w zależności od wagi towaru wynoszą od 49 zł (do 50 kg) do 459 zł (600-1000 kg).

Usługa „Meble przez internet” są rozwiązaniem tymczasowym. Na koniec 2017 r. IKEA planuje uruchomienie kompleksowego sklepu online, w którego ofercie ma być już większość asortymentu sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane