Ile zarabia się w branży logistycznej i magazynowej?

Property News 28 marca 2018 18:17

Doskonała kondycja rynku magazynowego w Polsce znajduje odzwierciedlenie w wynagrodzeniach pracowników. Jak kształtują się płace?

W sektorze produkcyjnym na najwyższe stawki mogą liczyć kierownicy zatrudnieni na Górnym Śląsku i w Wielkopolsce, którzy zarabiają od 6,5 tys. do 10,5 tys. zł - wynika z danych na temat wynagrodzeń pracowników w sektorze magazynowym opracowanych przez firmę manaHR, a podanych przez Colliers International.

Najniższe zarobki na tym stanowisku występują w województwie podkarpackim i lubelskim. Pracownicy niższego szczebla i brygadziści najwyższe pensje otrzymują w województwie pomorskim i małopolskim. Z kolei specjaliści z obszaru logistyki najwięcej zarabiają w województwach mazowieckim (4,7 tys.-6,2 tys. zł) i łódzkim (4,7 tys. - 5,2 tys. zł).

Pracodawcy coraz częściej inwestują też w pozapłacowe świadczenia – aż 73 proc. z nich kieruje swoich pracowników na szkolenia. Dużą popularnością cieszą się też karty sportowe, na które może liczyć ponad połowa zatrudnionych (54 proc.). Podobnie sytuacja wygląda w przypadku dodatkowych ubezpieczeń, które otrzymuje co druga osoba pracująca na rynku magazynowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Znak 2018-03-29 15:31:28

    Czy autor mogłby podać netto czy brutto?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane