Immochan organizuje konkurs dla start-upów

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2018 14:55

Immochan organizuje pierwszy międzynarodowy konkurs „Beyond Retail Challenge”, którego celem jest przekształcenie centrów handlowych w zrównoważone, inteligentne i tętniące życiem miejsca.

„Beyond Retail Challenge” to inicjatywa, która leży u podstaw transformacji Immochan ku realizacji “Wizji 2030”. W „Wizji 2030” Immochan wykorzystuje specjalistyczną wiedzę w obszarze nieruchomości komercyjnych, by rozwijać działalność i realizować wielofunkcyjne projekty, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich i dobrobytu ich mieszkańców.

„Beyond Retail Challenge” jest realizowane we współpracy z Agorize, platformą do organizowania otwartych konkursów innowacyjnych online. Rozwiązanie umożliwia firmom kontakt z ponad pięcioma milionami innowatorów (studentami, twórcami startupów, programistami, przedsiębiorcami), pomagając im wprowadzać innowacje i wyławiać najlepsze talenty.

Konkurs odbywa się w 13 krajach, w których działa Immochan: we Francji, na Węgrzech, w Luksemburgu, Polsce, Portugalii, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, na Ukrainie, we Włoszech, w Chinach, na Tajwanie oraz w Wietnamie. Aby uzyskać dostęp do platformy, wystarczy kliknąć tutaj: https://lnkd.in/f3Bixs8

Konkurs dzieli się na trzy etapy:
• W 1. etapie kandydaci mogą do 25 marca składać zgłoszenia. Kandydaci powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy opisujący ich startup. Następnie powinni przedstawić prezentację zawierającą szczegóły swojego projektu, w tym opis korzyści, jakie zapewni on Immochan i problemów, jakie rozwiązuje. Trzeba również wybrać kraj, w którym kandydaci chcą zrealizować swój projekt. Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa składająca się z pracowników firmy Immochan oraz pracowników firm trzecich, posiadających odpowiednią wiedzę specjalistyczną, wybierze około 30 zespołów, które przejdą do etapu 2.
• Etap 2, trwający od 9 kwietnia do 13 maja, umożliwi zakwalifikowanym zespołom dopracowanie projektu i sprawdzenie jego wykonalności. Każdemu z wybranych zespołów zostanie przydzielony trener z Immochan, który będzie współpracował z nim przy projekcie.
• W 3. etapie, odbywającym się w czerwcu 2018 roku, wybrane zespoły będą miały możliwość przedstawienia projektu komitetowi wykonawczemu Immochan w Szanghaju lub w Paryżu. Spośród dziesięciu finalistów może zwyciężyć najwyżej pięć zespołów. Każdy z nich otrzyma maksymalnie 50 000 EUR na realizację projektu w kraju, który został wskazany w 1. Etapie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane