Immofinanz walczy o lubelską Galerię Zamek

Autor: Dziennik Wschodni/ Propertynews.pl 3 września 2012 12:58

W ciągu kilku tygodni zapadnie decyzja w sprawie budowy Galerii Zamek w Lublinie - donosi Dziennik Wschodni. Do urzędników wpłynęła uzupełniona wersja projektu.

Zgodnie z decyzją wojewody sprawą budowy Galerii Zamek musiał ponownie zająć się Urząd Miasta. Wcześniej magistrat nie zgodził się na budowę powiększonego o 15 tys. mkw. obiektu. Inwestor odwołał się od tej decyzji do wojewody.

- W dniu 9 sierpnia 2012 r. wydane zostało postanowienie zobowiązujące inwestora do usunięcia braków i nieprawidłowości w dokumentacji budowlanej, po uzupełnieniu projektu budowlanego sprawa będzie ponownie rozpatrzona i wydana zostanie decyzja. Według informacji Dziennika Wschodniego inwestor przygotował już niezbędne dokumenty - przekazali Propertynews.pl przedstawiciele Urzędu Miasta w Lublinie.

Jak zapowiadają przedstawiciele miasta, decyzja ma zapaść niezwłocznie po sprawdzeniu uzupełnionych dokumentów. Procedura może potrwać kilka tygodni.

Immofinanz chce wybudować Galerię Zamek na podstawie pozwolenia na budowę wydanego w 2004 roku. Firma chce jednak powiększyć powierzchnię handlową obiektu z dopuszczalnych 21 tys. mkw. do 36 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,22

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9701

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane