PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Immofinanz wybuduje Galerię Zamek na podstawie pozwolenia z 2004 roku

Property News 20 kwietnia 2012 11:12

Immofiznanz Group rusza z realizacją Galerii Zamek w Lublinie w oparciu o ważne pozwolenie na budowę z 2004 roku. Zgodnie z tym dokumentem może zbudować obiekt o powierzchni handlowej 21 tys. mkw. Deweloper chciał wprowadzić modyfikacje do projektu powiększając go o dodatkowe 16 tys. mkw., ale na zmiany nie zgodził się ratusz. Inwestor odwoła się od decyzji władz miasta do Wojewody Lubelskiego.

„Po wielu spotkaniach i negocjacjach z Ratuszem, Grupa Immofinanz wprowadziła zmiany proponowane przez miasto do nowego projektu i zapewniła dokumentację niezbędną do zaadaptowania wcześniej wydanego pozwolenia. Spółka zainwestowała dodatkowe środki finansowe, aby uwzględnić w inwestycji najnowsze rozwiązania dla nowoczesnego wyglądu galerii i dzięki temu połączyć unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi, tym samym przyciągając jeszcze więcej międzynarodowych marek, które do tej pory nie były obecne w regionie" - czytamy w oświadczeniu Immofinanz Group.

„Ponadto spółka ustanowiła już źródła finansowania zmienionego projektu ze znanym międzynarodowym bankiem, stworzyła ostateczną listę potencjalnych głównych wykonawców i jest już gotowa by finalizować przedsięwzięcie. Ponieważ Immofinanz Group dopełniła wszelkich formalności i spełniła wszystkie oczekiwania, inwestor odwoła się od decyzji Ratusza do Wojewody Lubelskiego. W tym samym czasie Spółka rozpocznie prace budowlane zgodnie z ważnym pozwoleniem na budowę, jako że prace przygotowawcze będą niezbędne bez względu na ostateczną wersję realizowanego projektu" - napisano dalej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane